Turgi käsitöö- ja tervisetalu on koht, kuhu saad tulla mitmeks päevaks eemale argipäeva toimetustest ja pühenduda oma akude laadimisele.
  • Turgi talu perenaise Veinika juhendatud kangakudumise kursustel leiad ühenduse loovusega eneses: näed, kuidas sinu enda käte alt sünnib uus ilu, koged, kuidas sa ise oledki looja. Oma kätega luues oled õnnelik!
  • Maitsev ja tervislik toit on parim kütus meie kehale. Turgi talu peremehe Ergo loomisrõõmust saad osa, kui tellid temalt neljakäigulise gurmeeõhtusöögi. Suvel võtame teid vastu meie reherestoranis, jahedal ajal hubases elutoas.
  • Suvisel ajal pakume romantilist aidamajutust ja rendime välja rehehoonet sünnipäevadeks või pulmadeks.
  • Hingamistöö ehk vabastav, teadlik ja ühendatud hingamine aitab kohtuda oma sisemiste käitumismustritega ja sügavama olemusega. Hingamisprotsessis tervenevad keha ja meele pinged ning vabanevad allasurutud tunded.
Turgi talu asub Tartumaal Peipsiääre vallas, kohe Kallaste külje all Torila külas. Turgi talu on Sibulatee võrgustiku liige.

Kangakudumise kursused

Juba 2016. aasta juulikuust on Turgi talus toimunud kangakudumise suvelaagrid. Neli päeva täis põnevat õppimist korraga kaheksale osalejale kaheksa kangastelje taga.

Avastame vana ja leiutame uut!
Nüüdseks on huviliste soovil väiksemad kursused kuni neljale osalejale toimumas ka sügisest kevadeni.

Vaata teemasid ja registreeru rubriigis Kangakudumise kursused.

Gurmeeõhtusöögid

Tervislik toitumine on meie elustiili loomulik osa. Pakume oma külalistele samuti parimat toitu, et vaim püsiks virge ja keha kerge!

Oled oodatud oma sõpruskonnaga meie kodurestorani gurmeeõhtusöögile. Anna tulekust kindlasti ette teada!

Vaata lähemalt rubriigist Toitlustamine.

Meie toredad ruumid

Turgi talu maakivist rehehoone ning palkidest ehitatud endine riideait ja viljaait on tänapäeval kasutuses hoopis uues võtmes.

Rehehoones on peetud Sibulatee puhvetit, restorani mõõtu suvegurmeesid, konverentse ja pulmapidusid!

Romantilistes aidakambrites saab soojal ajal neljakohalistes tubades ööbida.

Vaata lähemalt rubriigist Ruumid.